Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pedig

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prosím o radu

(Gabriela, 28. 12. 2011 21:07)

Dobrý den,
nikde nemohu najít návod na krabičku na kapesníky...prosím Vás mohla byste mi dát radu,jak jí oplést? Nevím,jak to oplést tak,abych schovala dno.

Děkuji mnohokrát!
Gabriela

Re: prosím o radu

(Dada, 1. 1. 2012 19:34)

Gabrielo, mám v galerce dva druhy krabičky na kapesníky, Jedna je jen poklop a jedna má odklápěcí víko. I poklop i víko u druhé krabičky jsem začla stejně, jako každý jiný košík a pletla jsem to jakoby uzavírkou (nevím, jak se jmenuje, je to už dávno a už dlouho z pedigu nepletu) a hodně jsem to stáčela dolů. V případě víka jsem po dosažení potřebného opletu osnovy ostříhala a v druhé případě jsem se pokusila co nejvíc osnovy narovnat a pokračovala jsem klasickým opletem třemi. V obou případech je potřeba mít hodně dlouhé osnovy, protože ten oplet je vlastně jen z osnov. Nevím, jestli jsem ti pomohla, ale kliďoještě poradím. Ať se daří!!!!

Re: Re: prosím o radu

(Gabriela, 1. 1. 2012 20:55)

Děkuji moc...myslím,že máte na mysli zavírku gretchen,tou jsem to zkusila a vypadalo to dobře.Jen nerozumím tomu,že se oplétá osnovou...já udělala zavírku a pak jsem nasadila 3 pruty do osnovních a začla plést opletek třemi.

Re: Re: Re: prosím o radu

(Dada, 2. 1. 2012 18:09)

JJ, to je ona ta uzavírka. Oplet osnovnímí pruty platí jen pro tu uzavírku, pak už nasadím nové pruty a klasicky upletu kolik potřebuju.

Věcičky

(Soňa Chromá, 11. 2. 2009 18:01)

Ahoj Dáši.Ty věcičky co vyrábíš jsou skvělí.Moc se mi to líbí.Držím pěsti ať ti to de na odbyt.Páčko Soňa.